• iletisim@firmaeklesen.com
  • 0850 8401080

İlan Ekle

Firma eklesen de ilanlarınızıda koyabilirsiniz

Bu size sunulmuş ayrıca bir özellik. Ayrıca burada paylaşılan ilanlara bakıp ihtiyaçlarınızı kolayca alabilirsiniz. İlan ekle kısmında Araba ilanı , Arsa ilanı , İş ilanı ve firma ilanları mevcut. Buradan istediğiniz her hangi bir ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Bunları alt başlıklar halinde size detaylı bir biçimde anlatacağım. Öncelikle şunu bilmeniz gerek. Bu sitede dolandırıcılık asla olamaz. Çünkü her an iletişime geçmeniz için mail adresleri mevcut. Her hangi bir sorunuzda bu maillere ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Araba İlanı Ekleme :

Arabanızı satmak istiyorsanız bu sitede çok rahat bir şekilde satabilirsiniz. Araba satmak için sadece yapmanız gereken siteye kayıt olmak ve İlan ekle kısmına gelerek. Hangi ilanı seçecekseniz orada seçiyorsunuz diğer bilgileri doldurduğunuzda ilanınızı yayına sokmuş oluyorsunuz. Bu kadar basit bir yöntem ile arabanızı kolayca satabilirsiniz.

Arsa İlanı ekleme :

Burada eğer elinizde satmak istediğiniz bir arsanız var ise onu satmanız çok kolaydır. Arsanızı ilana koymak içinde yine aynı şekilde ilan ekle kısmına geliyoruz. Fakat tek değişik bir şey var. Orada Arsa ekleye geliyorsunuz. Ve ilanınızı kolay bir şekilde yayınlamış oluyorsunuz. İşte bu kadar kolay.
Firma İlanı ekleme :
Firmanızı satmak istiyorsanız yine en iyi yöntemlerden biri internette satmaktır. Ve internetin en güvenirlerinden olan firmaeklesen.com sayesinde firmanızı kolay bir şekilde satabilirsiniz. Bunun için sadece yapmanız gereken İlan ekle kısmındaki bilgileri doğru bir şekilde girmek ve böyle kolay bir şekilde ilanınıza koyar ve satarsınız.

Ev Eşyası İlanı Ekleme :

Buradan kolay bir şekilde Buzdolabınızı , Çamaşır makinenizi , Televizyonunuzu , bilgisayarınızı ve daha bir çok şeyi kolayca satabilirsiniz. Bunun içinde yine diğerlerindeki gibi aynı şekilde ve ilan ekle kısmından sadece Ev eşya ilanlarını seçmeniz yeterli olacaktır. Böylece ev eşyalarınızı kolay bir şekilde satabilirsiniz.

İş ilanı Ekleme :

Eğer firmanızda veya şirketinizde çalışacak bir eleman açığınız var ise buraya ilan vererek kolay bir şekilde ilanınızı koyarak şirketinizde çalışacak eleman bulabilirsiniz. Bunun için yine ilan ekle kısmından bilgileri girerek ve iş ilanını seçerek ilanınızı ekleyebilir. Ve kolay bir şekilde kendinize güzel bir eleman bulabilirsiniz.
Buradaki ilanlara Bakabilirsiniz :
Evet sadece tabi ilan koymak değil. Sizde başka kişilerin ilanlarına bakarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bunun için ise sadece yapmanız gereken ne ilanına ihtiyaç duyduğunuz olacak. Eğer kendinize kolaylık için bir firma bakıyorsanız Ana sayfanın en aşağısına inerek firma ilanları kısmına tıklamak. Eğer bir araba ilanına bakmak istiyorsanız yine aynı şekilde Ana sayfadan en aşağıya gelerek orada bulunan Araba ilanları kısmına tıklamak. Bu şekilde kendinize lazım olan eşyaları veya bir firmayı kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz.