• iletisim@firmaeklesen.com
  • 0850 8401080

HABER DETAYI

25 Şubat 2017 01:48

yeni firma nasıl eklenir ?

yeni firma nasıl eklenir ?

ÜCRETSİZ FİRMA EKLE ,ÜCRETSİZ FİRMA REKLAMI,YENİ FİRMA EKLE

Neden firma rehberimizde işinizi tanıtmalısınız soruna vereceğimiz cevaplar işinizin  internet müşterilerine ve müşteri portföyünüze katılmasını isteyebileceğiniz hedef kitlenize kolayca ulaşabilmek,ücretsiz firma reklamınızı yapmak ,iş yaptığınız ve yapmak istediğiniz firmaların size ulaşabilmesi  vs. uzayacaktır.Şirket sahipleri ,işyeri sahipleri ,işini farklı platformlara taşımak isteyenler öncelikle size şunu belirtmek isteriz. Firmaeklesen.com sitesi tamamen bir Türk sitesidir. Ve bu yüzden diğer sitelere göre daha güvenli ve sorularınızı daha rahat iletebileceğiniz bir sitedir. Firmaeklesen’nin size sunduğu ve kolaylıkla yapabileceklerinizi şu şekilde sıralayabiliriz ; Firma ekle, Haber ekle, İlan ekle ,google ücretsiz firma ekle ücretsiz firma ekle istanbul , ücretsiz firma kaydet ,yeni firma ekle ,ücretsiz firma kayıt siteleri ,ücretsiz firma reklamı , firma ekleme siteleri ,firma rehberi ekle  ve daha fazla imkan firmaeklesen kulanıcılarına tamamen ücretsiz sunuluyor.

ÜCRETSİZ Firma ekle

Firma ekle kısmında , kendi firmanızın veya sitenizin tanıtımını yaptırabilirsiniz. Burada yapmanız gereken tek şey ise Firma ekle kısmına tıkladıktan sonra, sitede zaten görebilirsiniz orada tekrar bir firma ekle kısmı vardır oradan kendi firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

İlan ekle

İlan ekle kısmından, Araba ilanları , Arsa ilanları , İş ilanları ve firma ilanları mevcuttur. Buradan alım yapabilirsiniz. Veya isterseniz kendi ilanınızı verebilirsiniz.

Haber ekle

Haber ekle kısmından , güncel haberlere bakabilirsiniz.

 

Firma rehberi olan sitemizde çok sayıda farklı şehirlerde bulunan şirket ,işletme ,firma,kurum bilgilerini bulabilirsiniz.Firmasını tanıtmak isteyen girişimcilerin internet ortamında kendi tanıtımlarını ister ücretsiz isterlerse vitrin ve gold üyeliğe geçerek anasayfamızda yapabilirler.

Peki ,çok sayıda firma ekleme sitesinden bizi ayıran özellikler nelerdir?

FİRMAEKLESEN daha önce belirtiğim gibi tamamen Türkiye lokasyonlu olup Türk sermayesi ile kurulmuş profesyonel bir tanıtım sitesidir. Sitemizde gerçek faaliyette olan firma ,şirket ve kuruluşlar tanıtım yapabilirler.Her tanıım kendi kategorisinde bulunur ve işinizi insanlara duyururken kelime sınırlamasıyla karşılaşmazsınız.İstediğiniz sayıda reklam  görseli paylaşabilir,kampanya ,firmanızdan haberler ,iletişim bilgileriniz -adres,telefon-google maps haritalara ekleyerek navigasyon cihazlarıyla bulunabilme ,kolay ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

İlan sayfamızda ürünlerinizi paylaşarak ,ürün satışı yapabilir bunun için herhangi bir komisyon veya ücrette ödemezsiniz.

Neden anasayfada  VİTRİN ve GOLD firmalar arasında yeralmalısınız ?

Firmaeklesen sitesinde farklı alanlarda birçok firma bulunmaktadır.Site ziyaretçimiz olan  birçok müşteriniz sektörünüzle ilgili  arama yaparken en önde çıkmanız işinize ,satışlarınıza çok büyük katkı sağlar.Vitrin ve Gold Firma olmanızın güvenilirliğinize katkısı unutulmamalıdır.

 

 HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.