• iletisim@firmaeklesen.com
  • 0850 8401080

HABER DETAYI

25 Şubat 2017 01:45

Firma Ekle

Firma Ekle

Günümüzde bir çok platformda firmaları tanıtmak mümkündür bunlardan en cok ilgi cekenide internet üzerinden yapılan reklamlardır. Yeni kurulmuş bir firmayı daha çok satış yapması yada son tüketiciye daha cabuk nasıl suna bılırım düşüncesine kapılan firma sahipleri sosyal medyayı yada Firma ekleme tarzı bir çok internet sayfasını seçerler.
Peki bu sayfalarda neler var?
Firma ekle sayfalarında firmanızın tanımını yaparsının bunun yanında fırmanızın iletişim numarası, fax numarası, internet adresi, firma adresi ve konumunu paylaşabilirsiniz. Örneğin tüketici internete yazdıgında en yakın vestel konumunuzdan ve yazdığınız açıklamalardan dolayı öncelikle sizin firmanızı google ve yandex tarzı arama motorlarından bulacaktır.
Peki bu siteler ücretlimi?
www.firmaeklesene.com sitesi tamamen ücretsiz olup daha sağlam ve daha kaliteli hizmet vermek için kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde bu hizmeti sunmaktadır.
Türkiyede bu tarz siteler son bir kaç yıl içinde hızla artmakta ve firma rehberi hazırlayıp mobilden ve masa üsttü laptop tarzı internete giriş yapılabılecek cıhazların hepsinden son tüketicinin hizmetine sunmaktadırlar…HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.