• iletisim@firmaeklesen.com
  • 0850 8401080

Haber Ekle

Firma eklesen de sadece İlan veya Firma kısmı yok ayrıca her zaman güncel olarak okuyabileceğiniz bir haber kısmı var. Ve sadece bunla kalmıyor. Kendi haberinizi kendinizde oluşturabilirsiniz. Tabi bu haberlerin doğru olması kaydıyla. Size aşağıda bunu daha ne bir şekilde açıklayacağım. Öncelikle sitede haber okuyabilirsiniz. Önemli haberler dakikasında sitemize yüklenir. Böylece kolay bir şekilde haberdar olursunuz. Aşağıdaki yazdıklarımızı dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer haber bültenlerini dinlemekten sıkıldıysanız bu site size aynı şekilde hizmet verecek tek güzel sitedir. Ve en doğru haberler burada paylaşılır.

Haber Ekle:
Haber eklemek çok zor bir şey değil bu sitede sadece doğru yazılmış ve gerçek haberlerin olması kaydıyla. Eğer haber bültenlerinde yayınlanmamış veya yayınlanmış bu fark etmez çünkü her insan haber bültenlerini seyretmez çoğu internet kullanıcısı haberleri internetten okur. Firmaeklesen.com bunu düşündü ve bir haber kısmı yaptı bu sayede kendi haberlerinizi oluşturabiliyorsunuz ve her türlü bilgiyi insanlarla kolay bir şekilde paylaşıyorsunuz. Bunu yaparak kendinizi daha çok geliştirip adınızı duyurarak beklide size teklifler gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu neden olmasın eğer güzel bir şekilde haberinizi yazıyor ve bu haber doğru ise tabi bunu okuyacak firmalar vardır. Kim bilir belki bu firmalar sizin ile iletişime geçip size bir teklif yapabilirler. Bu sayede kolay bir şekilde eğlenerek kazanç elde edebilirsiniz. Haber eklemek için sadece yapmanız gereken şey ise Ana sayfadaki Haber ekle kısmına tıklayarak oradaki Haber başlığını, Haberin konusunu, haber resimlerini ve En aşağıdaki haber içeriğini yazarak haberinizi kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz. Ayrıca yazacağınız haberlerin yalan olduğu ortaya çıkar ise uyarı yersiniz ve yazmış olduğunuz haber yayından kaldırılır. Eğer yolda giderken kötü bir kaza oldu veya ilgin bir olay yaşandı , bunu telefonunuzdan firma eklesene girerek oradan bu haberi paylaşabilir ve haber bültenlerinden daha hızlı bir şekilde haberi medyaya paylaşmış olursunuz. Tabi bu size kamlı bir olay.

Haber Oku :
Haber okumak yazmaktan daha eğlenceli bir şeydir. Çünkü Haber okumak hem zevkli hem bilgi verici bir şeydir. Firma eklesen de çok kolay bir şekilde ve hızlı olarak tabi haberleri okuyabilirsiniz. Ve kolay bir şekilde haberlerden haberdar olabilirsiniz. Eğer kendinize bir yazar arıyor iseniz buradan beğendiğiniz bir yazarı bulmak için site ile irtibata geçerek o yazarın bilgilerini alabilir ve ona bir iş teklif edebilirsiniz. Site bu konuda çok fazla şans sunuyor. Çünkü ne yapsanız sizi değerlendirebilcek bir unsur var. Haber okuma kısmına gelmek için ana sayfa kısmında bulunan en ilginç haberler zaten duruyor. Diğer haberleri okumak için ise Haber kısmına gelerek haberleri okuyabilirsiniz. Bu şekilde kolayca her şeyden haberdar olabilirsiniz.