• iletisim@firmaeklesen.com
  • 0850 8401080

Firma Ekle

Firma Ekle

Firma ekle

Öncelikle şunu belirteyim firma ekle kısmında sadece firmalarınızı ekleme yapmazsınız. Burada diğer firmalara bakıp o firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca burada eğer bir firmaya baktınız ve beğenmiş iseniz o firma ile görüşüp o firmaya sponsor olabilirsiniz. Veya firmaları satın almak isterseniz firma ile iletişime geçip onlarda kabul ederler ise firmayı satın alabilirsiniz. Tabi insanlar oraya firmasını satmak için koymuyorlar. Fakat kimse güzel bir teklife hayır demez. Bunu bilirsiniz. Firma ekle kısmında dediğim gibi başka firmalara bakabilirsiniz veya kendi firmanızın tanıtımını veya reklamını yapabilirsiniz. Bunların sizin ne işinize yarayacağına alt başlıklar halinde yazacağız ve merakınızı gidereceğiz. Ama önce size temel bilgilerden bahsedeceğiz. Size diyeceğimiz en önemli şey ise eğer bir firma tanıtımı yapmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Aşağıda yazdıklarımızı dikkatlice okuyup başvurunuzu yapınız.

Bu Siteye Firma Eklememek Ne İşe Yarar :

Bu siteye firmanız var ve neden eklemek isteyim diye soruyor iseniz işte cevabı burada. Bu siteye firmanızı eklediğinizde firmanızın tanıtımı için çok iyi bir adım atmış olacaksızın. Çünkü bu siteye koyduğunuz firmanızı arama motorlarında en başlara çekebilirsiniz. Veya bu siteye bir firma koyar iseniz firmanıza beklide bir sponsor veya size iyi bir teklif ile gelecek bir kişi bulabilirsiniz. Ve bu sayede sitenizde yapmak istediğiniz şeyleri çok kolay bir şekilde yapacaksınız. Ayrıca siteye koyduğunuz firmalar zaman ile daha çok tanınıp şu anın en popiler sitelerinden biri olabilirsiniz. Ve kazancınız daha çok katlanır. Ve işinizi daha çok büyütüp şu an hayal ettiğiniz bütün her şeyi daha kısa bir sürede yapabilirsiniz.
Bu Sitedeki Koyulan Firmalara Ne olur :
Bu siteye koyulan firmalar öncelikle daha çok çabuk tanınır. Firmayı beğenen bir kişi sponsor olur ve sitenin yapmak istedikleri şeyleri yaptırır. Firmayı beğenen bir iş adamı sitenizi satın almak ister. Tabi bunu siz isterseniz. Firmanızda çalışacak daha profesyonel kişiler ile tanışabilirsiniz. Ve sitenizi daha kapsamlı daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Bu siteye koyulan firmalar arama motorunda en üst seviyelere ulaşırlar. Çünkü firma tanıtımı yapıldığı için daha çok kişi firmanızı görür ve tıklar. Veya firmanızın daha çok sitelerde yayınlanacağı için firmanızın bir çok sitede adı geçer ve konular yazılır. Bu sayede firmanızın tanıtımı gerçekleşir.

Firma Nasıl Siteye Eklenir :

Firma eklemek için sitenin ana sayfasındaki firma ekle kısmına tıklamalısınız. Burada iletişim bilgileri var bunlardan hangisinden daha kolay ulaşabileceğinizi düşünüyorsanız oradan site sahiplerine ulaşmanız. Site sahiplerine ulaştığınız zaman onlar size zaten daha detaylı ve kapsamlı bir şekilde size neyin ne olduğunu anlatacaklardır. Site sahiplerine orada bulunan Telefon , e posta , website , facebook , twitter ve google+ dan ulaşabilirsiniz.